Народне обрядове гуляння «На Івана купала» пройшло у Слов'янському районі

У закладах культури клубного типу Слов’янського району щорічно традиційно проходять різноманітні заходи до народного свята – Івана Купала.

Народне обрядове гуляння «На Івана купала» та дитяча ігрова програма «У пошуках скарбів» біля озера Маяцьке були організовані та проведені працівниками Райгородоцького будинку природи та дозвілля.

Театралізоване свято «Чарівна купальська ніч» та святкова дискотека «Звуки купальської ночі» відбулись у Олександрівському сільському будинку природи та дозвілля. У Черкаському культурно-оздоровчому центрі для мешканців та гостей селища було проведено театралізовану конкурсно-розважальну програму «Ніч на Івана Купала», в ході  якої глядачі мали змогу подивитись яскраві виступи солістів, народних аматорських колективів «Перлина» і «Батерфляй», акторів театру-студії «Гротеск», взяти участь у цікавих конкурсах, а кульмінацією свята стали файєр-шоу й  молодіжна  дискотека біля купальського вогнища.

На березі Сіверського Дінця в селі Маяки відбулось народне гуляння «Ой, на Івана, та й на Купала..». Вокальні та танцювальні колективи будинку культури  радували гостей своїми виступами. Не обійшлося і без традиційних для цього дня обрядів: обливанням водою і спусканням вінка на воду. Як і прийнято, незаміжні дівчата плели вінки і кидали їх у воду – так ворожили на судженого. Всі гості свята отримали прекрасну можливість згадати давні звичаї і зануритися в атмосферу казок і народних переказів.

Глядачам селища Мирне була запропонована велика концертно-розважальна програма «Чарівна квітка папороті» підготовлена працівниками Мирненського сільського будинку культури та Билбасівського центру культури та дозвілля. На святі панував веселий  та піднесений настрій.

На сценічних майданчиках біля Прелесненського сільського будинку культури та Майданського сільського клубу відбулись театралізовані  свята «Купальські зорі». У  Малинівському сільському будинку культури було проведено купальські вечорниці «Ой на Івана, ой на Купала».

Тематична бесіда «Купальська ніч» та плетіння вінків  відбулись у Долинському сільському клубі.  Дитяча розважально-ігрова програма до свята Івана Купала відбулась у Богородичанському  та Карпівському клубних закладах.

index (4)
index (3)
index (2)
index (1)

Донецька ОДА

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов