У Слов'янському районі формують нову громадську раду. Запрошуються усі інститути громадянського району

Для цього необхідно:

1. Подати до 04 серпня 2016 року (включно) до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви – додаток №1). Документи надавати у паперовому вигляді з описом головному спеціалісту з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю на адресу: вул. Василівська, 45, м. Слов'янськ, 84100 (каб.208) або надсилати на дану поштову адресу з описом вкладення з повідомленням про вручення  та скановану версію надсилати в електронному вигляді на електронну пошту: vnpolitrda@meta.ua/

 2. До заяви в обов’язковому порядку додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (витяг з протоколу);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (зразок довідки – додаток №2);

- витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності); (рекомендований обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4, Times New Roman, шрифт 12) (зразок бланку – додаток №3);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

3. Прийняття заяв для участі у проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 04 серпня 2016 року.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 20 серпня 2016 року (більш детальну інформацію про час і місце проведення буде повідомлено пізніше).

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано кількісний склад громадської ради при Слов’янській райдержадміністрації (не більше 35 осіб).

 Довідки та консультації за телефонами:

050-456-07-20– Мамзіна Анжела Маратівна

 ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) затверджено порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, а також типове положення про громадську раду при органах виконавчої влади.

Проведення консультацій   з   громадськістю    має    сприяти налагодженню   системного   діалогу  органів  виконавчої  влади з громадськістю,  підвищенню якості  підготовки  рішень  щодо  важливих питань  державного  і  суспільного життя з урахуванням громадської думки,  створенню умов для участі громадян у розробленні  проектів таких рішень.

Членами громадської ради можуть бути обрані представники:

- громадських, релігійних, благодійних організацій;

- творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань;

- асоціацій;

- організацій роботодавців та їх об’єднань;

- недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Примітка: інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що до складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Розпорядженням голови Слов’янської райдержадміністрації від 17.06.2016 № 215 року було створено ініціативну групу з формування нового складу громадської ради при Слов’янській райдержадміністрації.

Славянский район

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов