Слов'янські поліцейські разом з юними «колегами» побували на святі у дитячому таборі

У святогорському дитячому оздоровчому таборі «Ім. Чкалова »пройшло свято, на якому правоохоронці розповіли дітям про свою роботу, а учасники« ліги майбутніх поліцейських» взяли участь в «олімпіаді», що була організована співробітниками установи.

Слов'янські поліцейські продовжують відвідувати дитячі оздоровчі табори, розташовані на території обслуговування їх підрозділу. У таборі «Ім. Чкалова», розташованому в Святогорську, недавно почалася нова зміна. Приїхавши на відпочинок дітей відвідали правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських».

Саме в цей день вихованці табору відкрили «спортивну олімпіаду» - вони «перевтілилися» у збірні різних країн світу: України, Греції, Індії та інших. Для того, щоб краще «вжитися в роль» діти підготували національні костюми, в яких і брали участь в змаганнях. Компанію їм склала й команда слов'янських «лігівців».

Правоохоронці розповіли про свою роботу, показали дітям зброю та спеціальні засоби, з якими несуть службу. Кожен бажаючий зміг на час «виявитися на місці» співробітника поліції - приміряти на себе всю екіпіровку та сфотографуватися в ній на пам'ять.

Слов'янський відділ поліції

ГУНП в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов