Кожна четверта дорожньо-транспортна пригода вчинена водієм у стані алкогольного сп'яніння

З початку року в Слов’янській оперативній зоні сталося 64 дорожньо – транспортні пригоди, 12 людей загинули, більше 70 отримали тілесні ушкодження, серед потерпілих 8 дітей. Більше 20 % ДТП скоєно з вини водіїв у стані алкогольного сп'яніння. 

Найбільш поширеними причинами аварій є керування транспортом у стані алкогольного сп'яніння, порушення правил проїзду перехресть і пішохідних переходів, а також порушення швидкісного режиму.

dtp3 (1)

За порушення правил дорожнього руху на 620 водіїв складені адміністративні протоколи, 265 з них притягнуто до відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Ще однією з поширених причин аварії є порушення швидкісного режиму. Кожен третій протокол складено на водіїв, які перевищили обмеження встановленої швидкості. Штраф за таке порушення становить від 255 до 340 гривень.

Використання мобільного телефону, планшета і інших гаджетів під час водіння є широко поширеним і вкрай небезпечним явищем. Будь-яке використання засоби зв'язку в момент керування транспортним засобом відволікає водія від дорожньої обстановки, не дозволяючи йому цілком зосередитися. Розмова по телефону або набір і відправлення текстових повідомлень збільшує ризик аварій в рази. У кращому випадку водій за використання засобів зв'язку сплатить штраф від 425 до 510 гривень, в гіршому може стати причиною аварії.

0.02.01.89d935ed73849cee6e48ca13c52f7ea274c90cbe824645fa98b6135a39e26c78_full

Дотримання правил дорожнього руху важливо не тільки для водіїв, але і для пішоходів. Багато людей намагаються перейти дорогу в недозволеному місці, що призводить до аварій з людськими жертвами. За участю пішоходів скоєно 22 дорожньо – транспортних пригоди.

Безпека руху на вулицях міста та дорогах досягається тільки тоді, коли дотримуються всі правила.


Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов