"Пишаємося, що ми - українці!". Патріотичний захід в Слов'янській кримінально-виконавчій інспекції

1 вересня, в день реєстрації, в День Знань та з метою належного відзначення 25ї річниці Дня Незалежності України на базі Слов'янської кримінально-виконавчої інспекції з неповнолітніми порушниками закону був проведений культурно-виховний захід.

Начальник Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Вікторія Савон підготувала для підлітків інформативну бесіду про видатних особистостей Української держави. Вона розповіла юнакам про той значний вклад, що зробили українські науковці, письменники, інженери-конструктори в розвиток нашої країни і світу в цілому. Хлопці цікавилися подробицями життя видатних постатей, особливо вихідців зі Слов'янщини.

Інспектор Слов'янського міськрайонного відділу Анастасія Чала попередила юнаків про відповідальність за невиконання обов'язків, накладених судом і про належну поведінку під час навчання.

Залучення молоді до подібних заходів позитивно впливає на ріст національно-патріотичної свідомості і спонукає замислитись над вибором власного життєвого шляху.

Оксана Богдан

психолог Слов'янського МРВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
294 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов