Слов'янський центр зайнятості допомагає підприємствам з підбором кадрів

За сприяння Слов'янського міського центру зайнятості підприємство ПП "КВП Українка" вдало вирішує питання з підбору кадрів.

Як повідомляє керівництво підприємства, ПП "КВП Українка" плідно співпрацює зі Слов’янським міським центром зайнятості з 2012 року.

За роки співпраці підприємство скористалося багатьма послугами центру, які направлені на вирішення питань з підбору кадрів.

Серед послуг - навчання безробітних, проведення стажування безробітних безпосередньо на робочих місцях з подальшим працевлаштуванням.

Окрім роботи з безробітними, центр проводив інформаційні семінари і ділові зустрічі з питань чинного законодавства про зайнятість, використання праці різних категорій населення, підбір персоналу з роботодавцями.

Також, завдяки співпраці з центром зайнятості підприємство одним з перших в місті скористалися компенсацією фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Протягом 2013 – 2016 років на новостворені робочі місця на підприємстві працевлаштовано 6 осіб за професіями швачка, бухгалтер, підсобний робітник, прасувальник. В кінці серпня за сприяння служби зайнятості проведено on-line співбесіду з трьома претендентами на вільні робочі місця, як результат – 1 особа виявила бажання працювати на посаді «комірник». Ця послуга дала можливість заощадити власні кошти та розвивати бізнес. Компенсація витрат в розмірі єдиного внеску є стимулом для створення нових робочих місць, що в свою чергу сприяє забезпеченню місцевих жителів роботою і підвищенню рівня їх добробуту.

Підприємство ПП "КВП Українка" висловлює Слов’янському міському центру зайнятості свою вдячність за допомогу, увагу, професіоналізм і співпрацю.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов