У військовій частині 3035 проходять заняття з майбутніми водіями

В Слов’янському полку стартувала підготовка військовослужбовців строкової служби, які мають водійські посвідчення для подальшої служби в автомобільному підрозділі.

Протягом двох тижнів гвардійці будуть вивчати спеціальні предмети стосовно устрою та технічного обслуговування транспортних засобів, повторювати вимоги правил дорожнього руху та пройдуть курс надання першої медичної допомоги.

«Окрім надбання військовослужбовцями необхідних знань й навичок, особливу увагу на заняттях приділяти неухильному дотриманню водійської дисципліни, збереженню життя та здоров’я людей», - відмітив начальник управління автомобильної і бронетанкової техники Головного управління Національної гвардії України полковник Руслан Іванишин, який прибув до військової частини з метою контролю за якісною підготовкою техніки та озброєння до експлуатації в зимовий період. Оглянувши об’єкти технічної інфраструктури, Руслан Іванович відзначив позитивну тенденцію в розбудові військової частини 3035, яка в минулому році прийняла територію колишнього навчального закладу.

На заключному етапі навчання військовослужбовців очікує практичне водіння легкових і грузових автомобілів. В разі успішної здачі іспитів, солдати будуть в подальшому будуть проходити службу на посадах водіїв.

2 (2) 3 (2)

Людмила Стрижко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
153 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов