6262.com.ua

Відбулась нарада з екологічної освіти у Донецькій області

Питання реалізації заходів у рамках відзначення Дня Сіверського Донця – 2016, організація і здійснення інших заходів з екологічної освіти у навчальних закладах Донецької області визначили тему обговорювання учасників робочої наради, яка відбулась 23 вересня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач, заступник директора департаменту освіти і науки– начальник управління з питань нормативності та якості освіти, розвитку екологічної освіти та екологічного виховання Олена Макаренко, начальник СДБУВР Віктор Антоненко та профільні фахівці басейнового управління.

Це засідання стало черговим кроком втілення резолюції круглого столу «Екологічна освіта та екологічне виховання: стан, проблеми, перспективи», що відбувся у Слов’янську в День екологічної освіти - 12 травня.

Усвідомлюючи важливість взаємодії та ефективного міжгалузевого співробітництва, присутні наголосили на необхідності створення робочої групи із зазначених питань, у зв’язку з чим оперативно надати пропозиції щодо кандидатур до її складу.

Крім того, було прийнято рішення про розробку розділу «Екологічна освіта та екологічне виховання» регіональної Програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2010 роки».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать