В Слов'янську відбудеться відкрита лекція Валентина Краснопьорова "Куди рухається світ та безальтернативність Демократії"

У середу, 28 вересня в платформі ініціатив «Теплиця» відбудеться відкрита лекція політичного аналітика, координатора руху «Сильні громади» Валентина Краснопьорова на тему «Куди рухається світ та безальтернативність демократії». Після лекції відбудеться публічна дискусія. До участі у заході запрошуються представники активної громади Слов’янська, політичні кола міста, ЗМІ.

Новий технологічний етап розвитку світу поставив перед державами, які розвиваються, в тому числі і Україною, вибір: або перейти від напівдемократичних режимів до умов свободи та права, або здійснити лише декоративні перетворення і постати перед загрозою занепаду.

По суті це ставить питання перед політикою в державах: або розкривати потенціал людини у вільних умовах, або відстати від потужного технологічного стрибка здійснюючи імітацію реформ або консервуючи авторитарні інститути псевдодемократії.

Разом з фактом безальтернативності демократії постає і інше питання – яким чином реальну демократію побудувати в Україні і яка участь та роль у цьому процесі активного громадянського суспільства?

Відповіді на ці та інші питання будуть шукати учасники лекції під час дискусії у Платформі ініціатив «Теплиця» у середу, 28 вересня.

Початок заходу о 17.30. Вхід вільний.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов