Слов'янські поліцейські вдосконалюють знання державної мови

Державна, рідна, національна, ділова, літературна... Якою буває мова сьогодні дізнавалися співробітники слов'янської поліції. 

Крім вивчення вогневої та військової дисциплін на заняттях із службової підготовки працівники Слов'янського відділу поліції будуть вдосконалити знання української, зокрема ділового мовлення. Для цієї мети керівництвом підрозділу організовано щотижневі заняття з викладачами Донбаського державного педагогічного університету, пише прес-служба поліції.

В силу особливостей нашого регіону, правоохоронцям з природних причин не вистачає практики у використанні української мови. І заняття, які для особового складу організувало керівництво Слов'янської поліції, покликані вирішити цю проблему.

Напередодні начальник поліції Сергій Альошин зустрівся з ректором Донбаського державного педагогічного університету Світланою Омельченко, з якою обговорили можливість проведення з особовим складом курсу занять ділової української мови. Викладачі розробили для правоохоронців програму, в якій особливу увагу сконцентрували на труднощі правопису і культури ділового мовлення.

У четвер на заняття зі службової підготовки до правоохоронців був запрошений викладач ДДПУ Ірина Рябініна. На першому «уроці» поліцейські дізналися про культуру та норми української мови, а також з допомогою невеликого диктанту перевірили свої знання.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
117 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов