У Слов'янську проходить тиждень енергозбереження. Як прийняти участь

З 10 по 14 жовтня 2016 року в Донецькій області проводиться Тиждень енергозбереження. Наше місто приймає активну участь.

Це консультації, зустрічі та розповсюдження інформації щодо розумних і ощадливих рішень з енергозбереження та енергоефективності, а саме: встановлення теплових лічильників, утеплення житлових будинків, економія енергоресурсів у побуті, використання відновлюваних джерел енергії (сонця, води, біомаси). 

В рамках тижня буде проведено зустрічі зі студентами та викладачами в Донбаському державному педагогічному університеті, круглий стіл з обговорення проблемних питань в галузі енергозбереження, роз’яснювальна та консультаційна робота щодо здешевлення енергоощадних кредитів для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, обговорення проблем і перспектив міста в питаннях енергозбереження і енергоефективності. В навчальних закладах міста буде проведено виставка малюнків та дитячих листівок, конкурс проектів та презентацій. 

За додатковою інформацією щодо участі у Тижні енергозбереження можна звертатися до управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради за телефоном 3-30-43.

Офіційний сайт Слов'янської міської ради 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
91 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов