У Слов'янську відбувся круглий стіл на тему Розвиток Слов'янського курорту: виклики сьогодення

Під час круглого столу у Слов'янську обговорили питання екологічного та інфраструктурного стану Слов'янського курорту.

Зокрема, присутні говорили про стану курорту в районі Озер Вейсово та Ріпне, про благоустрій території,  а також реалізацію проектів і залучення малого та середнього бізнесу, - повідомляє Департамент екології Донецької ОДА.

Участь у засіданні круглого столу взяли керівники відділів Слов'янської міської ради, представники ландшафтного парку "Слов’янський курорт" і представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Основною темою обговорення стали гідрологічні пам’ятки природи загальнодержавного значення «Озеро Ріпне» та «Озеро Сліпне», адже вони є джерелом лікувального мулу.

Проблема заключається в наступному: коштів, які виділяються на фінансування парку, до якого входять ці об'єкти, вистачає лише на заробітню платню співробітникам. Про розвиток парку та рекреаційної зони, розроблення проекту та придбання транспорту немає і мови.

Учасники круглого столу також зазначили, що стан природного парку з часом не покращується і територія потребує інвестування та впорядкування. Особливий акцент треба зробити на розвитку туристичної привабливості парку і всього міста.

На наступний рік заплановано розроблення Генерального плану розвитку території курорту та її зонування. Окрім економічної, важливою складовою подальшої розбудови курорту є проведення екологічної виховної роботи, виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища, природних об’єктів та ресурсів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
177 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов