Захисник України - це людина, яка має що захищати

З 14 жовтня 2015 року наша країна офіційно святкує День Захисника України. Раніше в цей день наші предки відзначали Покрову Пресвятої Богородиці. Для запорозьких козаків ця дата була особливою, тому що нових старшин зазвичай вибирали саме в це свято. Також 14 жовтня відоме як день створення Української Повстанської Армії.

Кожен має своє уявлення про те, хто ж такі справжні захисники України. Насамперед, це військові, які донині захищають цілісність нашої країни. Це волонтери, які допомогають солдатам психологічно й матеріально. Це мужні жінки, які вірно чекають своїх чоловіків і синів з фронту. Це молодь, яка вірить у світле майбутнє своєї Батьківщини.
Журналісти на честь свята вирішили провести опитування серед мешканців Слов'янська: "Хто такий захисник України?"
"Захисник України - це людина, яка готова віддати саме цінне, своє життя, за долю власної Батьківщини".

"Защитник Украины - человек высоких моральных принципов, который готов защищать свою Родину от врагов, её целостность, национальную идею, во имя добра и справедливости".

"Захисник України - це людина, яка має що захищати".

"Защитник Украины - это человек, готовый взять ответственность за собственные слова и поступки; человек с обострённым чувством справедливости".

"Захисник України - це той, хто розлучається зі своєю родиною заради захисту Батьківщини".

"Те люди, которые сейчас на фронте, безусловно, Защитники Украины. Даже учителей можно назвать Защитниками Украины, ведь они строят нашу страну изнутри. От того, насколько качественно они выполнят свою работу, зависит будущее нашей Родины".

"Захисник України- це та людина, в якої доля Батьківщини стоїть на першому місці".

Коли люди розповідали про те, хто такий Захисник України, їх погляд палав гордістю й надією, тому ставало зрозуміло, що байдужих до долі України стає дедалі менше. Ми повинні прийняти це свято всім серцем і душею, бо майбутнє нашої країни залежить від мужніх і незламних захисників України.

"Єднаймося, братаймося
В товариство чесне,
Хай братерством, щирими трудами
Вкраїна воскресне!"


Іван Франко
17 березня 1883


Інна Сущенко
Крістіна Хандій

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов