У Слов'янську поліція працює над недопущенням проникнення африканської чуми

Для того, щоб запобігти захворінню тварин у Донецькій області, поліція Слов’янська посилює контроль на блокпостах своєї оперативної зони, де буде приділяти особливу увагу вантажам та супровідній документації до них. Також розпочинаються системні перевірки населених пунктів із метою виявлення фактів стихійної торгівлі продуктами харчування тваринного походження, а також їх реалізації без ветеринарно-санітарної експертизи.

Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней (АЧС) в Україні значно погіршилась. За даними Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на початок жовтня 2016 року, починаючи з 2012 року, в Україні зареєстровано 114 випадків АЧС.

На сьогодні карантин продовжує діяти у 30 населених пунктах на територіях Миколаївської, Сумської, Кіровоградської, Рівненської, Одеської, Полтавської, Волинської, Вінницької та сусідньої із Донеччиною Харківської області.

У Слов’янській районній державній адміністрації відбулась нарада Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, у якій приймали участь представники місцевої поліції, СБУ, держпогранслужби, служби ветеринарної медицини та інші. Фахівцями було відмічено, що одним з найвизначальніших факторів, що сприятиме недопущенню проникнення АЧС на територію регіону є заборона ввозу на територію Слов’янського району живих свиней, м’яса свинини, продуктів забою із неблагополучних пунктів щодо АЧС. Важливим при цьому є й недопущення несанкціонованої реалізації свинини.

Виконуючи вимоги даної наради Слов’янський відділ поліції цього тижня розпочав роботу із недопущення проникнення вірусу африканської чуми свиней на територію Донеччини. Правоохоронці посилюють роботу на блокпостах, створюють мобільні робочі групи для контролю переміщення вантажів на автошляхах Слов’янського та Лиманського районів, а також розробляють схеми розташування карантинних поліцейських постів, що у разі необхідності будуть блокувати населені пункти, де буде виявлено захворювання тварин. Окреме завдання буде покладено на відділ превентивної діяльності підрозділу – відтепер співробітники поліції здійснюватимуть постійний контроль щодо виникнення несанкціонованих ринків та недопущення торгівлі продуктами харчування тваринного походження у невстановлених місцях.

Нагадуємо, що згідно до ст. 160 КУпАП, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу у розмірі до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією предметів торгівлі.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
67 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов