У Слов'янську заборонили побори в школах

Відділ освіти Слов'янської міської ради видав наказ щодо отримання, використання та обліку благодійних чи добровільних внесків у школах та дитячих садочках міста. 

Даний документ забороняє всім працівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів збирати готівку для забезпечення потреб закладів. Тим самим благодійна допомога не забороняється, лише встановлюється контроль над витрачанням зібраних благодійних коштів, товарів, робіт, послуг тощо. 

В навчальних закладах буде працювати інвентаризаційна комісія, а самі керівники закладів зобов'язані не менше 2 разів на рік звітувати перед батьками щодо надходження та використання благодійної допомоги на загальних батьківських зборах та сайтах навчальних закладів. 

Нагадаємо, питання поборів у школах та садочках Слов'янська стало гарячою темою обговорень вже довгий час. Батьки обурені зборами немалих коштів на потреби закладів та неодноразово звертались щодо цього до місцевої влади. На сайті місцевих петицій навіть було створено електронне звернення, яке, до речі, на даний момент зібрало 233 підписів та має ще 8 днів до закінчення голосування. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
558 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов