Слов'янська міська рада призначить стипендію провідним спортсменам

З 1 листопада відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту приймає документи на отримання стипендій Слов’янської міської ради провідним та перспективним спортсменам у 2017 році.

Як повідомляється на сайті міської ради, стипендія призначається спортсменам, які зареєстровані та проживають у Слов’янську та Святогірську з метою підтримки і стимулювання їх для успішних майбутніх виступів на спортивних змаганнях високого рівня, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень, та розвитку фізичної культури і спорту, морального і матеріального заохочення спортсменів для подальшої мотивації та досягнення високих спортивних результатів.

Стипендія призначається на конкурсній основі згідно «Положення про стипендії Слов’янської міської ради провідним та перспективним спортсменам міста» затвердженим рішенням Слов’янської міської ради від 30.03.2016 № 3-ІХ-7.

Перелік документів для конкурсу на призначення стипендії Слов’янської міської ради:

  •  подання на спортсмена; 
  •  витяг з протоколу відповідних змагань (за 2016 рік); 
  •  копії паспорту спортсмена (при відсутності: свідоцтва про народження); 
  •  копія ідентифікаційного коду.

Документи у паперовому виді необхідно подати до 12:00 30 листопада 2016 року до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (площа Соборна, 2, каб. 442-443)

Документи повинні бути оформлені належним чином, в іншому випадку вони розглядатися не будуть.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов