У Слов'янську відбувся тренінг з питань протидії торгівлі людьми

26 жовтня у Слов’янську пройшов практичний тренінг з питань протидії торгівлі людьми. Організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з обласною Лігою ділових та професійних жінок.

Для участі у тренінгу зібралися представники управлінь та відділів Слов’янської міської ради, які відповідають за питання реалізації Закону України «Про протидію торгівлі людьми», а також особи, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Лиману та Слов’янського району, інформує відділ молоді Слов'янської міської ради.

Під час заходу були окреслені актуальні питання щодо причин торгівлі людьми, групи ризику, методи виявлення постраждалих та надання їм допомоги, статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми.

Проведення зазначених семінарів та тренінгів дає можливість відпрацювати ефективний механізм взаємодії органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми та попередити це явище в майбутньому.

За результатами обговорення учасниками були визначені подальші кроки співпраці у сфері протидії торгівлі людьми.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов