Представники Міжнародного Червого хреста зустрілись з начальником слов'янської поліції

Новий глава суб-делегації Міжнародного комітету Червоного хреста в Слов'янську Рорі Мойлен відвідав начальника місцевої поліції Сергія Альошина. На зустрічі обговорювалися питання взаємодії та спільної діяльності міжнародної гуманітарної організації з правоохоронцями.

Міжнародний комітет Червоного хреста (МКЧХ) працює по всьому світу, надаючи допомогу людям, постраждалим в результаті конфліктів та збройного насильства. Вже більше двох років вони працюють на Донбасі. Їх цілі і завдання носять виключно гуманітарний характер і полягають у тому, щоб захищати життя і гідність людей, які постраждали від збройних конфліктів та насильства, і надавати їм допомогу, пише прес-служба Слов'янської поліції.

Начальник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін зустрічався в Маріуполі з керівником місії "Червоного хреста" і його командою, щоб налагодити напрямок роботи з пошуку безвісти зниклих громадян. І вже протягом тривалого періоду часу поліцейські тісно співпрацюють з організацією, що дає позитивні результати. Нерідко зниклих громадян вдається знайти на непідконтрольної території Україні - серед полонених і ув'язнених.

хрест1

З початку проведення АТО правоохоронці зареєстрували понад 1700 осіб, зниклих без вести. В ході проведення розшукових заходів місцезнаходження близько 800 осіб встановили. На сьогодні поліція Донецької області продовжує пошуки більш 800 зниклих на території області з середини 2014 року.

Також члени організації надають допомогу переселенцям. Тільки по Слов'янську та Слов'янському районі зареєстровано близько 42 тисяч громадян.

"Поліція ніколи не залишається осторонь проблем людей, систематично надаючи посильну допомогу всім, хто її потребує", - зазначив Сергій Альошин.

Керівник Слов'янської поліції розповів представникам «Червоного хреста» про роботу поліцейських в місті і районі, а також взяв на особистий контроль питання безпеки діяльності МКЧХ на території обслуговування підрозділу.

хрест2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов