Мешканців Слов'янська запрошують на виставку художніх робіт людей, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі

31 жовтня о 13.00 в приміщенні Центральної бібліотеки (хол 2 поверху) відбудеться відкриття виставки художніх робіт "Творчість юних".

Захід проводиться в рамках проекту щодо стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі «Згуртовані творчістю», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Японії.

Метою проекту є об’єднання громади та згуртування її мешканців шляхом творчого спілкування; створення культурно-мистецької зони для зняття постокупаційного стресу у городян та ВПО; розвиток творчого потенціалу дітей, молоді, вразливих категорій населення.

Проектом передбачається проведення культурних та інших заходів з метою розвитку творчих здібностей учасників, розширення комунікативних зв’язків, створення невимушеної атмосфери міжособистісного спілкування, реалізації можливостей психологічного розвантаження.

Для реалізації проекту створено ініціативну групу, в яку входять представники місцевої громади, бібліотеки та внутрішньо переселені особи. Протягом півроку в рамках проекту будуть проводитися різноманітні заходи, в яких візьмуть участь мешканці міста та ВПО, що сприятиме їх інтегруванню у життя громади.

Виставка «Творчість юних» - перший захід в рамках проекту «Згуртовані творчістю». На виставці будуть представлені творчі роботи учнів Професійного машинобудівного ліцею (ПТУ №15), Центру професійної освіти (ПТУ №77, 56), Аграрного технікуму Луганського національного університету, Станції юних техніків, Хіміко-механічного технікуму тощо.

Також на виставці можна буде ознайомитися з творчими роботами мешканки міста Катерини Забруцької, основними жанрами творчості якої є портрет, пейзаж та квіти. Вона займається унікальним розписом сумок, одягу та вітражним розписом скла та дзеркал.

Запрошуємо мешканців міста та переселенців відвідати виставку, яка буде працювати до 4 листопада з 10.00 до 16.00. Відвідувачі виставки отримають багато позитивних емоцій та будуть мати можливість поспілкуватися.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
91 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов