Співробітники поліції Слов'янська провели бесіди зі школярами

Профілактичні бесіди із школярами Слов'янська щодо дотримання правил дорожнього руху- напрямок систематичної роботи співробітників поліціі.

У шкільних профілактичних заходах для дітей приймають участь працівники поліції та їх юні помічники - учасники “Ліги майбутніх поліцейських”. Всі разом в ігровій формі вони допомагають маленьким слухачам засвоїти інформацію про безпечну поведінку на дорозі.

Інспектор із забезпечення безпеки дорожнього руху Слов’янського відділу поліції Дмитро Єсаулов разом провів цікаві заняття із учнями загальноосвітньої школи №5. Разом із представниками місцевої «Ліги майбутніх поліцейських» він навчав дітей орієнтуватися у різних ситуаціях на дорозі, бути дисциплінованими, обережними й уважними під час дорожнього руху.

Особлива увага під час занять приділялась правилам безпеки у зимовий період та в темний час доби, тому що взимку дорога стає більш небезпечною як для водіїв, так і пішоходів. Учні школи разом із інспектором поліціі та учасниками Ліги вийшли на вулицю, щоб на практиці закріпити отримані знання та продемонстрували перехід дороги та перехрестя на шляху до школи.

- Отримані сьогодні школярами теоретичні та практичні заняття виховують їх, як учасників дорожнього руху, навчають правильно використовувати правила та тим самим зберегти собі здоров'я та життя, - впевнена учасниця Слов’янської Ліги Ірина Глушко.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов