Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області відкрило "гарячу" лінію

В Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області для заявників з питань державної реєстрації громадських формувань та друкованих видань працює "гаряча" телефонна лінія!

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області повідомляє, що у відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації створено пряму телефонну «гарячу» лінію.

Громадяни, які бажають отримати телефонні консультації з питань державної реєстрації громадських об’єднань, професійних спілок та їх організацій, структурних утворень політичних партій та інших громадських формувань, а також друкованих засобів масової інформації, можуть звернутись на пряму «гарячу» лінію щосереди з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.45) за телефоном у Краматорську (06264) 4-25-00.

Звертаємо увагу, що роз’яснення надаються, в тому числі, щодо порядку приведення статутних документів неприбуткових організацій у відповідність до вимог Податкового кодексу України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

Відділ державної реєстрації

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов