Співробітники Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції покращують правову обізнаність студентської молоді

1 листопада працівники Слов`янського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області були залучені до участь у «Тижні права», який відбувся в ВП «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету». За традицією у цей період в навчальному закладі проходять просвітницькі заходи з метою виховання у студентів інтересу до правових знань.

Старший інспектор майор внутрішньої служби Щербаков Олександр ознайомив студентів з основними положеннями Кодексу України про адміністративні порушення та Кримінального кодексу України, що стосуються відповідальності неповнолітніх. Психолог інспекції Богдан Оксана провела бесіду з підлітками щодо того, як формується мотивація до скоєння злочину і яким чином треба уникати «хибного життєвого шляху».

Надана інформація спонукала студентів до зацікавленого слухання і жвавих дискусій. Подібні тематичні заходи мають значний вплив на формування правової свідомості зростаючого покоління.

Олександр Щербаков

Ст. інспектор, майор вн. служби

Слов’янського МРВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов