У Слов'янську відбувся концерт популярного українського рок-гурту "Тінь Сонця"

6 листопада у головному корпусі Донбаського державного педагогічного університету пройшов концерт популярного в Україні гурту "Тінь Сонця". Музиканти завітали у Слов'янськ у рамках свого Всеукраїнського туру з презентацією нового альбому "Буремний край".

"Тінь Сонця" - один з найвідоміших українських рок-гуртів, що виконує патріотичні пісні націоналістичної тематики. Неповторне звучання кобзи та мелодія скрипки наповнює їх музику справжнім духом козацтва. 

Цей концерт залишиться для Слов'янська незабутньою музичною подією! Майже три години поспіль живого виконання нових та улюблених пісень не залишили глядачів байдужими. Слов'янці співали разом із виконавцем нестримуючи своїх емоцій. Найвідоміші пісні гурту "Козаки" і "Меч Арея" звучали наприкінці. На завершення концерту за ініціативи глядачів весь зал разом з відомими музикантами акапельно заспівали Гімн України.

Після закінчення виступу всі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватися з учасниками гурту, сфотографуватися на згадку та взяти автограф. Також було презентовано музичні диски та сувенірну продукцію "Тінь Сонця".

ТтйтмтутвтиБандуристтетытфтцтчтк

 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов