У Слов'янську пройде новорічний хакатон

Платформа ініціатив "Теплиця" оголошує новорічний конкурс на кращу ідею-подарунок для Слов'янська!

Наближається Новий Рік, а значить настає час робити подарунки.

Місто для людей має бути живим, безпечним, привабливим, здоровим та стрімко розвиватися. Місто стає живим і безпечним, коли багато людей проводять час у громадських місцях. Місто стає привабливим коли людям подобається і хочеться знаходитися у ньому. Місто стає здоровим, коли його мешканці багато рухаються, ходять пішки, пересуваються на велосипеді чи на екологічному транспорті. Громадський простір, громадське життя – головне у розвитку сучасних міст.Саме вони відображають життя міста, і є його обличчям і душею.

3 грудня в ТЕПЛИЦЯ відбудеться Урбаністичний Різдвяний хакатон "Фаза зимових  змін" міста Слов'янська. Якщо у вас є ідея як покращити місто, створити йому різдвяний настрій,  і ви готові працювати над цим разом з великою командою, реєструйтесь і до зустрічі!

Хакатон Фаза змін – дій заради мрій.

Умови участі у хакатоні:

1. Участь у заході є безкоштовною;

2. Обов’язкова попередня реєстрація;

3. Ваша ідея має стосуватися урбаністики та Різдва;

4. Робота над проектом обов’язково здійснюється командами сформованими під час хакатону;

5. Обов’язкова демонстрація прототипу ідеї/проекту ( презентація PowerPoint, 3d модель, малюнок, міні модель і т.д.);

6. Під час реалізації проекту КОШТИ використовуються тільки для закупівлі матеріалів/інструментів і не можуть бути використані для оплати гонорарів;

7. Ідея має бути реалізована протягом 2 місяців після події.

Мета створення проекту з урабаністики - створити арт-об'єкт або дизайн, який можна поставити в місті та який має виконувати якусь функцію, як мінімум бути красивим.

Хакатон пройдет 3 декабря в "Теплице" по адресу ул. Васильевская, 49. 

хакатон
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов