У Слов'янськ приїздить Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

З 13 листопада у Донецькій області стартує фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Десять міст Донецької області зможуть побачити найкращі документальні фільми про права людини.

Docudays UA відвідає Слов'янськ, Бахмут, Торецьк, Дружківку, Покровськ, Добропілля та інші міста регіону. Покази фільмів пройдуть і в шести установах виконання покарань, де засуджені зможуть також долучитися до перегляду фільмів.

Центральну тему фестивалю розкриває словосполучення «Через ілюзії», адже сьогодні народи багатьох країн прощаються з багатьма своїми ілюзіями. «Перед Українським народом, в свою чергу, встав фундаментальне питання: чи не час владі і суспільству позбутися ілюзії, що країну можна реформувати без змін базових відносин в економічній, соціальній і культурній сферах? 

У програмі показів поточного року на Донеччині фільму «Девід і я», «Про чоловіків і війну», короткометражні фільми «Залишитися в живих». Глядачі зможуть подивитися і фільми про події дворічної давності з «Енциклопедії Майдану». Загалом Донецька область побачить 14 документальних фільмів.

У Слов'янську Docudays UA буде проходити 20 листопада у платформі ініціатив "Теплиця". Глядачам буде представлений фільм "Varta 1, Львів, Україна". Спроба реконструкції атмосфери і реакцій часів кінця Євромайдану, коли у Львові після Ночі Гніву (19.02.2014) активісти перебрали на себе функцію правоохоронців. Фільм використовує записи радіопереговорів автомобільних патрулів активістів, щоб поставити кілька запитань про природу революції. Що таке самоорганізація? Як створюється демократія? Хто визначає покарання? Де центр і периферія революції? Де її початок і кінець?

Показ фільму відбудеться о 18:00.

red_афиша
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов