У бібліотеці Слов'янська відбулись творчі зустрічі з відомими письменниками

11 листопада в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулись творчі зустрічі на двох платформах. Перша платформа – зустріч української письменниці Дари Корній з читачами.

Дара Корній народилася в с. Секунь Старовижівського району Волинської області. Середню школу закінчила в с. Княже Львівської області. Вищу освіту здобула у Львові. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту. Зараз вона працює у Львівській національній академії мистецтв та пише такі чудові та захоплюючі книги у стилі міського фентезі.

Мирослава Замойська – так насправді звуть Дару Корній – розповіла багато цікавих історій, які траплялися з нею та героями її книг. Письменниця дуже легка та щіра у спілкуванні. Вона багато розповідала про історію створення своїх романів. Так, роман «Тому, що ти є» з’явився завдяки зустрічі з реальним чоловіком, у якого померла дружина, а він і досі не міг з тим змиритися, жив наче у «паралельному» світі, де вона – жива.

блб1

На останок шанувальники Дари Корній могли придбати її книги. Наша бібліотека отримала в подарунок від Дари майже всі її романи з автографом.

блб2

Дивлячись на усміхнену й натхнену Дару Корній, ще більше переконуєшся у тому, що сучасна українська література розвивається і може успішно конкурувати з закордонною літературою.

блб3

Друга платформа – педагогічна секція «Патріотичне виховання в контексті викладання суспільно-гуманітарних дисциплін у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України».

блб5

Педагоги нашого міста зустрілися та поспілкувалися з такими відомими особистостями: Марічка Пак – поетеса, композитор, виконавиця власних пісень; Осмир – письменник, культуролог, засновник логіко-аналітичного центру «Магура»; Зіновій Суходуб – заслужений журналіст, письменник; Богдан Кухта – молодий львівський поет; Микола Зубков – письменник, науковець.

блб4 блб6

Центральна бібліотека Слов'янська

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов