Слов'янські спортсмени отримали золото у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

З 10 по 12 листопада у м. Коростень відбувся VIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «Кубок Древлян».

У змаганнях взяли участь 218 спортсменів з 8 областей України: Харківська, Донецька, Волинська, Івано-Франківська, Житомирська, Херсонська, Київська та Чернігівська, повідомляє відділ спорту Слов'янської міської ради.

Слов’янські спортсмени – вихованці відділення вільної боротьби КПНЗ «Міська КДЮСШ» на турнірі вибороли 5 золотих та 3 бронзових медалі. Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали:

  • Нікітін Гаврило, вагова категорія 38 кг;
  • Синицький Данило, вагова категорія 42 кг;
  • Биков Данило, вагова категорія 73 кг;
  • Шарапов Кирило, вагова категорія 46 кг;
  • Волошина Лоліта, вагова категорія 56 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерів Чурая Миколу Миколайовича та Слєпушкіна Сергія Олексійовича) з успішним виступом і бажаємо подальших перемог!

Слід додати, що місто Коростень, в рамках угоди про співпрацю зі Слов’янськом, повністю покрило витрати пов’язані з проживанням та харчуванням спортивної делегації нашого міста на протязі всього часу перебування – це 11 спортсменів та 1 тренер-представник. Проїзд в обидві сторони – за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради висловлює щиру вдячність Коростенській міській раді за теплу зустріч та гостинний прийом юних спортсменів слов’янщини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов