Поліція Слов'янська та Лігівці провели рейд з попередження продажу алкогольних напоїв і тютюну дітям

З метою припинення фактів реалізації алкогольних, слабоалкогольних виробів і тютюнової продукції правоохоронці не припиняють проведення профілактичних рейдів та превентивної роботи з населенням. На жаль ще не всі робітники торгівлі виконують вимоги чинного законодавства та продовжують реалізовувати алкоголь та цигарки, не впевнившись у повнолітньому віці покупця.

Одним з напрямків діяльності ГО “Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських є популяризація здорового способу життя, тому юні помічники охоче беруть участь у профілактичних заходах разом зі співробітниками поліції.

Так відпрацьовуючи район залізничного вокзалу та “Артема” у трьох торгівельних закладах було виявлено продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. Відносно реалізаторів, які продали неповнолітнім  алкоголь складено адміністративний протокол за ч.2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що передбачено покарання у вигляді штрафу.

Аби запобігти знаходження дітей віком до 16 років після 22.00 години без нагляду батьків в публічних містах, було перевірено декілька розважальних закладів міста.

Так, під час такої перевірки в одному з комп’ютерних клубів міста поліцейськими виявили чотирьох неповнолітніх, які заздалегідь розрахувалися за своє перебування в клубі до 07.00 ранку. Наймолодшому хлопчику 12 років, найстаршому – 15.

Такі факти перебування дітей у нічний час доби є порушенням адміністративного законодавства не тільки з боку адміністрації установи, але і з боку батьків.

Відносно адміністратора закладу складено протокол за ст.180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування», а батьки будуть притягнуті до відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Всіх дітей поліцейські передали батькам.

- Дуже дивує поведінка батьків, які своїх малолітніх дітей залишають на всю ніч грати в клубі і вважають це нормою. Така поведінка дорослих говорить про байдужість до здоров'я і життя власної дитини, - поділилася учасниця Ліги Єлизавета Чупарова.

Нажаль є несумлінні підприємці, для яких обсяг продажу важливіший за стан здоров’я молоді. Ми звертаємося до підприємців із закликом: «Не будь байдужим до здоров’я дітей».

Слов’янський відділ

поліції Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов