У Хмельницькому презентували книгу про окупацію та визволення Слов’янська

«Пам’ять жива». У Хмельницькому презентували книгу про окупацію та визволення Слов’янська й життєписи тих, хто загинув, захищаючи місто.

Написали її у Слов’янську тамтешні бібліотекарі, викладачі авіаційною коледжу та військові 95-ої аеромобільної бригади. У виданні вмістилася історія вісімдесятичотириденної окупації міста й його визволення й життєписи тих, хто загинув, захищаючи Слов’янськ.

За власні гроші авторів книга «Пам’ять жива» побачила світ в середині квітня цього року. Нині примірників небагато – лише дві сотні екземплярів. До Хмельницького видання привезли працівники Слов’янського авіаційного коледжу. Світлана Фірсова – його бібліотекарка і одна із авторок книги.

Так, на сторінках книги увічнили пам’ять про шістдесяти чотирьох загиблих у квітні-липні 2014-го року. П’ятьом із них присвоїли звання Героя посмертно.

Книга написана українською. Пані Світлана зізнається, що до війни не заморочувалася над мовним питанням, нині ж намагається говорити державною мовою. Навіть почали тісніше співпрацювати з колегами із західної України. Тим паче у бібліотекарів Хмельницького є чого повчитися.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов