У Слов'янську відбулась презентація нової книжки відомого письменника Євгена Положія

«Війна – це страшенна дегуманізація. Але люди воліють залишатись людьми». Відомий письменник і журналіст Євген Положій презентував свою нову книгу «5 секунд, 5 днів» у Слов’янську.

16 листопада в Слов’янській міській бібліотеці відбулася зустріч з українськими письменниками Євгеном Положієм та Веронікою Міроновою.

Євген Положій – відомий український письменник і журналіст, автор однієї з найвідоміших книг про війну «Іловайськ».

«Я писав багато книжок. Багато подорожував, писав про кохання, подібно іншим українським письменникам. Але прийшла на нашу землю війна. Прийшла для багатьох несподівано. І так сталося, що це зачепило і мене. Тому, що війна – це страшенна дегуманізація. Але люди не пристосовані для того, щоб вбивати один одного. Все це дуже сильно накладається на психіку. І я побачив в наших бійцях, що вони противляться дегуманізації. Вони воліють залишатися людьми. І це було важливо для мене. Тому я і записав всі ці історії ».

Поділився автор історією створення своєї першої книги про війну.

Книга «5 секунд, 5 днів» - це своєрідне продовження історії про Іловайськ. «5 секунд, 5 днів» - книга про справедливість. Хто ці люди, які добровільно пішли воювати, які покинули своїх рідних, щоб захищати свою землю?

Друга тема, яку автор досліджує в своєму новому творі – це тема взаємодопомоги.

Вероніка Миронова – одна зі співавторів книги «Добробати», а також авторка книги «Люди Донбасса. Жизнь сначала».

Сама письменниця родом з Покровська. Проте змушена була певний час проживати у Львові. Саме там вона активно почала збирати інформацію про переселенців. Навколо було багато негативу і сумних історій людей, які втратили все. Але авторці хотілося знайти тих, хто зміг побороти всі незгоди і встати на шлях нового життя. Так з’явилася книга «Люди Донбасса. Жизнь сначала». Це своєрідні історії успіху переселенців, які мотивують своїм життям інших.

Книга «Добробати» - це історія створення добровольчих батальйонів , їх роль у війні на Донбасі. Авторам було важливо зафіксувати, що добровольчі батальйони зробили багато корисного для того, щоб допомогти країні. Серед міст, які були звільнені за допомогою добровольчих батальйонів був і Слов’янськ.

В кінці зустрічі автори запропонували всім бажаючи підписати книги. «Хай краще наші наші нащадки книжки про війну читають, ніж самостійно переживають цю подію», - підвели автори підсумки зустрічі. Гості заходу залишились задоволені презентацією, адже дуже важливо, щоб у нас в країні були люди, готові писати про військові події саме зараз, поки пам’ять не викинула важливих дрібниць.

Фото,текст: Лідія Хаустова

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов