• Головна
  • У Донецькій області поетапно позбавляться від поліцейських, які не хочуть працювати
15:51, 18 листопада 2016 р.

У Донецькій області поетапно позбавляться від поліцейських, які не хочуть працювати

Про процес реорганізації окремих підрозділів поліції Донеччини говорив сьогодні глава поліції регіону під час прес-конференції за результатами роботи правоохоронців під його керівництвом в зоні проведення антитерористичної операції. Окрема увага була приділена підрозділу співробітників, які відповідають за безпеку дорожнього руху, та дозвільної системи.

Генерал підкреслив, що не дивлячись на ті проблеми, які сьогодні існують в цих підрозділах, ці два напрямки роботи поліцейських залишаються одними з найважливіших.

З початку року на Донеччині сталося 682 ДТП з постраждалими, 91 людиназагинула, 876 були травмовані. Найбільшу загрозу становлять п’яні водії. Не дивлячись на те, що штрафи за це правопорушення суттєво зросли, люди продовжують ігнорувати власні заходи безпеки. За 10 місяців саме дорожні поліцейські зупинили 3515 потенційних вбивць – людей, які сіли за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

Генерал закликав громадян не порушувати Правила дорожнього руху, адже це, у першу чергу, людське життя.

- За кількістю вбитих на війні та на війні дорожній ми десь йдемо на одному рівні. Не можна зараз всіх співробітників, які забезпечують безпеку дорожнього руху, виставити на вулицю. Ми цей етап проходимо. Ми з ними працюємо. Ми відсіюємо тих людей, які не гідні тут працювати, - зазначив генерал Аброськін.

Він підкреслив, що патрульні поліцейські, які заступили на службу навесні цього року, обслуговують тільки три міста Донеччини. Відповідальність за безпеку на дорогах всіх інших населених пунктах, автошляхах, автомагістралях лежить саме на дорожніх поліцейських.

Генерал також наголосив, що поки залишаються проблеми і в роботі дозвільної системи. Але поступово ці негативні моменти зникатимуть. Адже контроль за обігом зброї на Донеччині, де тривають бойові дії, - залишається надважливим. Завдання поліцейських тут – попередити використання вибухонебезпечних предметів поза передової.

І тут дуже важлива робота працівників дозвільної системи з населенням, роз’яснювання наслідків, які тягне за собою незаконне зберігання зброї та боєприпасів. Важливо, аби поліцейським вдалося переконати людей здавати всі ці смертельно небезпечні предмети добровільно. Так, тільки минулого місяця громадяни здали до поліції поліцейських відділень 218 одиниць зброї.

Співробітники, які не готові до такої кропіткої роботи, залишатимуть лави поліції.

- Ми поетапно позбавимося людей, які не хочуть працювати, не хочуть мінятися. Поліція буде зовсім іншою, - підкреслив В’ячеслав Аброськін.

 Відділ комунікації

поліції Донецької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкаяобласть #полиция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...