Слов'янський краєзнавчий музей починає перезавантаження

Сьогодні у Слов'янську відбулась прес-конференція з нагоди відкриття грандіозного проекту "Музей відкрито на ремонт".

Даний проект орієнтований на Слов'янський та Лисичанський краєзнавчі музеї та буде тривати протягом чотирьох місяців.

Але на музей чекає не косметичний ремонт, зміниться формат його роботи. Це буде стосуватися виставкової, дослідницької, просвітницької діяльності, а також способів комунікації з населенням.

Основним поштовхом до реалізації проекту стала робота програми «Культурна дипломатія між регіонами України» Українського кризового медіа-центру, під час якої з травня 2015 року було організовано ряд культурних проектів у Донецькій та Луганській областях. Фінансову підтримку забезбечує організація USAID.

Над проектом у Слов'янську буде працювати группа людей, яка займеться забезеченням місцевого краєзнавчого музею сучасним обладнанням, створенням відкритої музейної лабораторії, де кожен охочий зможе відчути себе справжнім дослідником.

У подальшому музей буде забезпечений більш ніж 30 одиницями технічного обладнання, серед яких мікроскоп, дрон, фототехніка, освітлення, проектор та індивідуальні технічні засоби, з якими зможе працювати під час досліджень кожен бажаючий.

Докладніше про проект розповіли куратор Мистецького напрямку ГО «Український кризовий медіа-центр», куратор проекту «Музей відкритий на ремонт» Леонід Марущак та регіональний координатор проекту «Музей відкритий на ремонт. Слов'янськ» Марія Келій. Також проект знайшов підтримку серед працівників та керівництва музею, відділу культури Слов'янської міської ради, митців, журналістів та громадськості.

Протягом чотирьох місяців за участю митців, спеціалістів та експертів відбудеться декілька тематичних воркшопів, конференцій та семінарів. Уже завтра, 23 листопада, у стінах музею пройде практичний семінар «Методи роботи з музейними фондами» від Юрія Мельничука з Українського інституту моди, в ході якого буде проведено майстер-клас по традиційному  українському вбранню кін. 19 – поч. 20 ст. з демонстрацією одягу.

Основною метою проекту "Музей відкрито на ремонт" є реорганізація роботи музею, підсилення діяльності та активності цих інституцій, перетворення музею на сучасний центр культури і залучення молоді до роботи. 

"Я дуже надіюся, що за допомогою цієї техніки, цього проекту буде підсилена науково-дослідницька діяльність і, що найголовніше, просвітницька функція музею, яку ми намагаємось підсилити", - каже Леонід Марущак. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов