"Разом ми зможемо більше" - сьогодні у Слов'янську проходить друга частина фестивалю

Сьогодні у спортивному корпусі ДДПУ стартував другий день унікального фестивалю "Разом ми зможемо більше".

Фестиваль "Разом ми зможемо більше" присвячений Всесвітньому Дню інвалідів і покликаний об'єднати талановитих людей з обмеженими можливостями, сприяти їх соціалізації та адаптації. У фестивалі беруть участь люди з порушенням опорнорухового апарату, вадами зору та слуху.

Дводенний фестиваль було розпочато з культурної частини. Учора у стінах ДДПУ відбувся концерт, під час якого учасники команд демонстрували глядачам свої творчі здібності. 

Сьогодні стартував другий етап фестивалю - спортивний. Команди учасників у цей день змагаються у таких видах спорту:

  • настільний теніс
  • шахи
  • шашки
  • волейбол сидячи
  • дартс
  • голбол

Як розповів організатор фестивалю "Разом ми зможемо більше" завідувач кафедрою ДГПУ "Здоров'я людини. Фізичне виховання", доктор біологічних наук Владислав Дичко, подібний фестиваль в Україні проводиться вперше. Зараз організатори вийшли на регіональний рівень, у фестивалі приймають участь представники Слов'янська та Краматорська. У планах організаторів - вихід на обласний рівень та розширення меж фестивалю. Проте, для здійснення планів необхідне додаткове фінансування.

Нагадаємо, фестиваль у Слов'янську проходить за підтримки ДДПУ, ГО "Молодь Сходу України",  кафедри здоров'я та фізичного виховання, а також народного депутата України.

Сьогодні підведуть підсумки фестивалю, выдбудеться нагорождення учасників. 

Варто зазначити, що у Донбаському державному педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання з'явився новий напрям підготовки - "Фізична реабілітація".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов