Увага водіїв Слов'янська! До правил дорожнього руху України внесені зміни

Відбулись зміни у Правилах дорожнього руху України. Чотири нових дорожніх знаки, дії водія під час руху на територіях з особливими дорожніми умовами, додаткові вимоги до знаку «В’їзд заборонено» затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 790 від 9 листопада 2016 року.

Доповнення до пункту 2.4 діють на територіях з особливими умовами дорожнього руху, а саме: згідно пункту 2.43 на ділянках доріг, у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району на вимогу уповноваженої особи Держприкордонслужби водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

а) пред’явити для перевірки документи, зазначені в підпункті “б” пункту 2.1;

б) дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Розділ 5 ПДР доповнився новими знаками, які інформують про межі території, де діють особливі умови дорожнього руху.

Знаки “Початок прикордонної смуги” та “Кінець прикордонної смуги” встановлюються на фактичній межі території селищної, сільської ради, прилеглої до державного кордону або до берегів прикордонних річок, озер та інших водойм.

Знаки “Початок контрольованого прикордонного району” та “Кінець контрольованого прикордонного району” встановлюються на фактичній межі території району, міста, прилеглої, як правило, до державного кордону або до морського узбережжя, що охороняється органами Держприкордонслужби.

Також у розділі 33 знак 3.21 «В’їзд заборонено» доповнений вимогами запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у провадженні відповідно до законодавства і за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції і органів прокуратури під час виконання оперативних та службових завдань).

 Відділ управління превентивної діяльності

поліції Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов