У Слов'янську відбувся чемпіонат з плавання серед спортсменів з вадами зору

25 листопада у Слов’янську відбувся чемпіонат Донецької області з плавання серед спортсменів з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату, присвячений Міжнародному дню інвалідів.

Дані змагання проводяться з метою:

- широкого залучення осіб з інвалідністю до занять плаванням;

- підвищення спортивної майстерності;

- пропаганди фізичної культури і спорту, як одного з найважливіших засобів фізичної і соціальної реабілітації осіб з інвалідністю;

- виявлення молодих талановитих спортсменів, удосконалення системи підготовки спортивного резерву, поповнення збірної команди області для підготовки та участі у чемпіонатах України.

У чемпіонаті Донецької облаті взяли участь 38 спортсменів зі Слов’янська, Краматорська, Добропілля (Білецького), Покровська, Авдіївки та Маріуполя, - пише відділ молоді та спорту Слов'янської міськради.

Переможці та призери визначались у наступних дисциплінах: 50 м – вільний стиль, 50 м – брас, 50 м – на спині, 50 м – батерфляй, 100 м – вільний стиль, 100 м – брас, 100 м – на спині (серед спортсменів з вадами зору S11-S13 та серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (S2-S10).

Нагородження проходило окремо серед чоловіків та жінок за нозологією.

Відкривав змагання Заслужений тренер України, головний тренер Національної паралімпійської збірної України з плавання, повний кавалер орденів «За заслуги» Казначеєв Андрій Вікторович.

Поруч зі спортсменами, що тільки-но роблять свої перші кроки у спорті змагалися і досвідченні пловці – призери Всеукраїнських і міжнародних змагань, параолімпійських ігор:

- Комаров Олександр (МСУМК) - спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, чемпіон та бронзовий призер Паралімпійськіх ігор 2016 року.

- Мащенко Олександр (ЗМСУ) - спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, багаторазовий чемпіон та  призер Паралімпійськіх ігор.

- Козлова Ніна (МСУМК) - спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, призер чемпіонатів Європи, учасник Паралімпійськіх ігор 2016 року.

Плавание_4
Плавание_5
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов