До Слов'янська завітає Різвяний вертеп

Студенти Української Академії Лідерства з різних куточків країни виступлять у Слов'янську з вертепом.

Як повідомляє харківський портал "Vgorode", 13 і 14 січня в Харкові пройде «Вертеп-фест»,  в якому візьмуть участь близько 200 студентів з усіх куточків України. Після фестивалю всі артисти відправляться на гастролі та завітають у Слов'янськ.

У "Вертеп-фесті 2017" візьмуть участь близько 200 студентів з п'яти філій Української Академії Лідерства в Харкові, Києві, Львові, Полтаві та Миколаєві. Студенти вивчають витоки української ідентичності, і важлива частина їх - обрядові традиції народу. Через студентів ця ідентичність транслюється зовні - вертеп академії вже виступав в Кабінеті Міністрів України та Адміністрації Президента України, а після "Вертеп-фесту 2017" студенти поїдуть з виступами в Слов'янськ і Краматорськ, а потім - в свої рідні міста і села.

"У нас в географії - вся Україна, від Карпат до Донбасу. І нам здається, що вкрай важливо сьогодні підтримувати народних ентузіастів східних областей, особливо тих, хто живе в зоні АТО. Завдяки таким фестивалям вони можуть побачити Україну та українців з усіх куточків країни, і таким людям потім неможливо навішати локшини на вуха", - розповіла координатор колективів Ірина Гайова.

Вертеп - традиційний народний театр, в активі якого є одна обов'язкова уявлення - сцена Різдва. На відміну від західної європейської традиції, де його колективи були пов'язані з церквою, український вертеп завжди був вільним народним театром, де традиційний сюжет кожен раз знаходив актуального звучання.

Нагадаємо, 10 січня минулого року  на площі Слов'янська з Різдвяним вертепом виступили гості зі Студентського братства Українського Католицького Університету. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов