"БУР" запрошує слов'янську молодь в свою команду

Волонтерський табір "Будуємо Україну разом" оголошує про пошук креативних людей, сповнених натхнення та ентузіазму.

"Будуємо Україну разом" - це волонтерський табір, створений завдяки "Львівській освітній фундації, який має на меті зробити українську молодь мобільною та об'єднати її навколо принципів взаємодопомоги і відповідальності.

бур_3

Все починалось зі Слов'янська влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на Сході України. Очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами, тому молодь з усієї України згуртувалась для допомоги. Впродовж двох місяців силами близько 80 волонтерів було відремонтовано 25 квартир. До речі, саме завдяки такої згуртованості у Слов'янську зародилась молодіжна Платформа ініціатив "Теплиця", а в Краматорську з'явилась "Вільна хата". 

У серпні до Слов’янська та околиць Донецької області прибуло більше 30 волонтерів із 13 областей України та долучилось 40 місцевих добровольців. Спільними зусиллями їм вдалось реалізувати 8 масштабних відбудов помешкань.

лоф

Тому, якщо ти прагнеш подорожувати Україною та знайомитися з людьми з різних куточків своєї країни та світу, допомагати тим, хто цього потребує, а також весело і активно відпочивати -  приєднуйся до волонтерського табору "Будуємо Україну разом".

Заповнюй анкету і поринь у БУРхливі пригоди! 

Волонтерам забезпечується проживання та харчування. У зв'язку з подорожчанням вартості проїзду, доїзд або оплачуватиметься повністю (закупівля квитків), або відшкодовується 50% вартості. Разовий членський внесок волонтера - 100 грн для закупівлі деяких будівельних матеріалів або організації культурної програми.

бур_2

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов