До парку "Шовковичний" продовжує надходити обладнання і матеріали від USAID

Незважаючи на те, що роботи з запланованого спільним проектом міста та USAID будівництва спортивного, танцювального та дитячого майданчиків в парку "Шовковичний" знову відтерміновуються, до парку продовжують надходити необхідні матеріали та обладнання від Агентcтва США з міжнародного розвитку (USAID), що продовжує фінаново підтримувати в Слов'яньку не тільки "Шовковичний", а і ще низку важливих об'єктів культурної та соціальної інфраструктури міста.

Цього разу від організації UCBI/USAID, до парку надійшов черговий вантаж - листи для обшивки вхідних колон парку, що за задумом архітекторів з організації "Місто-Сад" мають підсвічуватися в темний час доби.

Загальна вага наданого американською стороною добродійного вантажу склала близько 1,5 тони. Тому у розвантаженні цих матеріалів на благо парку "Шовковичний" зголосилися допомогти волонтери МГО "Сокіл", організатори пейнтбольного майданчику, що від вересня почав постійно діяти в парку, а також волонтери від будмаркету "Євростандарт".

Тому, поки керівництво міста вирішує проблему основного будівництва, на яке віділено з міського бюджету понад 3 мільйони гривень, опікуватися розвитком парком продовжують волонтери.

Кожен може посильно долучитися до питання відродження парку, який є нашим спільним універсальним культурним простором і завдяки наши зусиллям може стати територією для комфортного відпочинку мешканців і гостей міста.

Організація "Місто-Сад" розробила концепцію друзів парку "Шовковичний", з якою можна ознайомитися на сайті даної організації, що курує проект "Шовковичного". Цього разу Ви можете допомогти придбати для парку нові лавочки та отримати посвідчення друга парку, а Ваше ім'я, як благодійника буде зазначене на об'єкті придбання, що служитиме парку.

Детальнішу інформацію, Ви також можете дізнатися  написавши повідомлення на сторінку "Парк ШОВКОВИЧНИЙ".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов