У Слов'янській бібліотеці відбулось ток-шоу до Дня Соборності України

У Центральній бібліотеці Слов'янська до відзначення Дня Соборності України відбувся незвичайний захід під назвою "Будуємо разом соборну державу". Його оригінальність полягала у незвичному форматі "ток-шоу".

В якості учасників такого "ток-шоу" запросили активних мешканців Слов'янська з різних галузей, які на думку організаторів є ініціативними та енергійними учасниками процесу розбудови нової України, реформ, збереження незалежності та соборності України.

У "гарячу сімку" учасників зібрались такі гості: заступник міського голови Слов’янської міської ради Юрій Підлісний; юрист, депутат міської ради від фракції «Самопоміч» Дмитро Кочуков; заступник командира батальйону Управління патрульної поліції у Краматорську та Слов’янську  Олексій Савченко; інспектор патрульної поліції Дар'я Семібратова; заступник командира військової частини 3035 Національної гвардії України Артем Івченко ; представник Громадської організації «Гуртом Слов’янськ» Олександр Беліменко. Сьомий запрошений учасник, член депутатської фракції "Наш Край" Олексій Яковленко не зміг прийти, тому питання стану та розвитку Слов'янського курорту обговорити не вдалося. Всі теми для обговорень були по-своєму гарячими. Чиплялись актуальні для всіх нас проблеми (як то будівництво МАФів, робота світлофорів, ремонт доріг тощо), праця народних обранців у міській раді, питання реформ поліції та взаємодії всіх перелічених між собою задля успішного розвитку міста. 

Всі глядачі мали при собі червону та зелену картки, за допомогою яких вони, так би мовити, висловлювали до виступаючих довіру чи навпаки. Такі саме картки були на руках і у запрошених гостей - таким чином вони відповідали на поставлені питання "так" чи "ні".

В цілому, всім слухачам сподобалась така зустріч у неофіціальній обстановці, тем встигли обговорити багацько, так що не виключено, що подібні заходи будуть проводитись і надалі. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов