Як слов'янці святкуватимуть Водохреща

19 січня відзначається Хрещення Господнє або Водохреща — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Хрещення Господнє – одне із найдавніших свят християнської Церкви.

Сенс і важливість цього свята неможливо зрозуміти, не роз’яснивши символічного значення води, про яке говориться у Старому Завіті. Вода – це початок життя. Саме з неї беруть свій початок всі живі істоти. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

Юні журналісти вирішили провести опитування серед мешканців Слов'янська з приводу святкування Хрещення.

"Я вірю, що вода в цей день дійсно цілюща, тому підтримую людей, які наважилися поринути в проруб, незважаючи на лютий мороз".

"Я ще не пірнав у проруб, але хотів би випробувати свій дух. Мені здається, що це дуже цікава традиція, тому не вважаю людей, які наважилися на такий вчинок, дивними".

"Я вважаю, вода на Хрещення дійсно набуває цілющих властивостей, тому що людина себе в цьому переконує".

"Я відношусь абсолютно позитивно до пірнання у проруб, бо Хрещення - це важливе свято для людей, які вірять у Бога. Я захоплююсь тими, хто наважився в такий холодний день зануритися у проруб, а також планую в майбутньому здійснити цей обряд".

16176087_1178212738963339_133119386_n

"На мою думку, свято Хрещення Господнього - це невід'ємна частина українських традицій і вірувань, тому ми повинні поважати обряд Водохреща й вірити в здорове,щасливе існування".

Люди по-різному ставляться до свята Хрещення Господнього, але коженому з нас треба завжди в щось вірити. І тому для людей, які не дотримуються релігійних звичаїв, цей день може стати просто гарним приводом для світлих мрій і думок. Христос Хрещається! – На річці Йордані!

Хандій Кристина

Сущенко Інна

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов