"Місто-Сад" запрошує на зустріч друзів парку "Шовковичний"

У неділю, 22 січня з 12.30 до 13.30 години в Платформі ініціатив "Теплиця" відбудеться зустріч команди-автора проекту відродження парку "Шовковичний" - громадської організації "Місто-Сад" з друзями парку "Шовковичний та всіма, хто бажає долучитися до загальноміської справи відродження парку, яке можливе лише за умови усвідомленого суспільного запиту на розвиток парку. Про це повідомляється на сторінці "Парк Шовковичний" у соцмережах.

- Очевидно, що парк "Шовковичний" надто потрібен місту. Проте парк також потребує і друзів. Справжніх друзів з бізнесу та культури, громадянського суспільства та державного управління, простих громадян, які об'єднавшись навколо ідеї відновлення парку, поступово стають рушійною силою його розвитку, - зазначається в повідомленні.

- Чого лише вартий фестиваль "День Народження Країни", що вже кілька років поспіль проходить у "Шовковичному" на честь Дня Незалежності нашої країни та збирає тисячі відвідувачів і є продуктом громадської, а не державної ініціативи. Варто згадати також і чудову картину-мурал з сюжетом з відомого мультфільму про козаків, яка віднедавна також з'явилася в парку завдяки слов'янським художникам, або волейбольний майданчик, де молодь грає у волейбол з ранку до ночі у літню пору року, чи локацію для пейнтболу, страйкболу та лазертагу, що також віднедавна з'явилася в парку. Все це продукти громадської ініціативи, - наголошують активісти.

Таким чином, загальні збори всіх, хто вважає себе другом парку та зустріч з ГО "Місто-Сад" відбудеться 22 січня з 12.30 до 13.30 години в Платформі ініціатив "Теплиця" за адресою: вул. Василівська, 49 (колишня Жовтневої Революції).

Більш детально з ідеєю та концепцією друга парку "Шовковичний" можна ознайомитися на сайті "Місто-Сад", а також на плакатах зазначених нижче:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов