В Слов'янську відзначили друзів парку "Шовковичний"

У  січні організація-розробник проекту з відновлення парку "Шовковичний", громадська організація "Місто-Сад", відзначила друзів парку "Шовковичний" фірмовими футболками та ексклюзивними шовковичними значками. Відзначено було слов'янських підприємців, діячів культури, які протягом вже тривалого часу посильно сприяють загальній справі відродження парку - надають допомогу обладнанням, іншими ресурсами, беруть активну участь у роботі ініціативної групи з лобіювання проекту. Проте другом парку може стати кожен, хто у будь-якій формі долучиться до загальноміської справи відродження одного з найбільш відомих просторів потенційного культурного відпочинку в Слов'янську.

Серед відзначених - президент танцювального центру "Грація" та платформи "Змісто" Олексій Овчинников, директор компанії швидкої компьютерної допомоги "Мегабайт" Валерій Гармаш, директор компанії СДС Сергій Кушнарьов та керівник танцювального клубу "Фо Степ" Тетяна Хіміон.

Кожен з цих людей зробив і продовжує здійснювати посильне сприяння у відродження "Шовковичного" - інформаційне, організаційне, технічне сприяння, участь, планування і організація чудових заходів, що проходили в парку в минулому році і, сподіваємось, будуть проходити в цьому і в наступному роках.

Чого лише вартий фестиваль "День Народження Країни", що вже кілька років поспіль проходить у "Шовковичному" на честь Дня Незалежності нашої країни і збирає тисячі відвідувачів та є продуктом громадської, а не державної ініціативи. Варто згадати також і чудову картину-мурал з сюжетом з відомого мультфільму про козаків, яка віднедавна з'явилася в парку, або волейбольний майданчик, де молодь грає у волейбол з ранку до ночі у літню пору року, чи локацію для пейнтболу, страйкболу та лазертагу, що також віднедавна з'явилася в парку. Все це продукти громадської ініціативи.

Очевидно, що парк "Шовковичний" надто потрібен місту. Проте парк також потребує і друзів. Справжніх друзів з бізнесу та культури, громадянського суспільства та державного управління, простих громадян, які би об'єднавшись навколо ідеї відновлення парку ставали рушійною силою його розвитку.

Як стати другом парку "Шовковичний" та долучитися до загальноміської справи відродження парку, будь ласка, Ви можете ознайомитися на сайті організації-автора проекту "Місто-Сад".

1

Президент танцювального центру "Грація" та платформи "Змісто" Олексій Овчинников

Директор компанії швидкої компьютерної допомоги "Мегабайт" Валерій Гармаш

Директор компанії СДС Сергій Кушнарьов (праворуч)

Керівник танцювального клубу "Фо Степ" Тетяна Хіміон

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов