Команда т/к "ТОР" КЗ "Центра дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська" взяла участь у лижних гонках

22 січня 2017 року в м.Дружківка команда т/к "ТОР" КЗ "Центра дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська" взяла  участь у відкритих особисто-командних лижних гонках "Недільна лижня" з нагоди Дня Соборності України.

Змагання проводяться з метою популяризації зимових видів спорту. Завдання змагань - залучити жителів Донецької області до активного відпочинку, дати практичні навички в окремих елементах лижного спорту, лижного туризму.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Дружківки, Краматорська, Слов’янська. Змагання проводилися в трьох вікових групах:  молодша , середня та старша.

Змагання проводилися у виді як "Лижні старти" та "Перегони на санчатах".

У виді змагання "Перегони на санчатах" батькам зі своїми дітьми потрібно було пробігти певну дистанцію. Всі учасники змагань були нагороджені солодкими призами, призери – грамотами та солодощами. 

У виді "Лижні старти" учасники пробігали дистанцію залежно від своєї вікової категорії, дистанції були нелегкі, але всі з ними впоралися добре.

За підсумками змагань юні спортсмени команди "ТОР" м. Слов'янська (керівники Матвієнко М.С.) були нагороджені грамотами Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та призами:

Устінов Іван - за І місце у середній віковій групі;

Пєшков Ігнат – за ІІ місце у молодшій віковій групі;

Артюшенко Олександр – за активну участь у змаганнях.

Команда туристичного клубу "ТОР" зайняла І місце у середній віковій категорії, була нагороджена грамотою та кубком.

У змаганнях також брав  участь житель м. Слов’янська Пєшков Костянтин, що посів ІІІ місце у старшій віковій категорії.

Змагання супроводжувались смачною кухнею з печеною картоплею і чаєм, тож учасники залишилися ситі і задоволені.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових успіхів!

1lrAKRtaMaE

8J77TV4-KYM

Ai9hO8_H0C0

fcvnvGilfks

ONkWMHTgdg0

P6cc8fn10R0

t6UKTQ5HeXY

uRzks_UHA7Y

Маргарита Матвієнко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов