У Слов'янську стартує фотоконкурс

Кожен охочий мешканець міста Слов'янська може взяти участь у фотоконкурсі на кращу світлину віконних ставнів у Слов’янську, що проходить у рамках проекту "Музей відкрито на ремонт". 

Ініціатори проекту таким чином хочуть звернути увагу містян на збереження архітектурних пам’яток та їх оздоблення у Слов'янську. 

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Умови такі: 

  • зробити світлину найкращих, на вашу думку, ставнів Слов’янська;
  • опублікувати на своїй сторінці у соціальній мережі (FB/VK/Instagram/Одноклассники) з хештегами: #словянськіставні #музейвідкритонаремонт;
  • вказати точну адресу знімку

Можна надіслати фото на пошту: open.museum17@gmail.com

Кінцевий термін подачі фотографій – 30 січня. 

Переможці конкурсу будуть оголошені  31-го січня о 18:00 у кав'ярні "Просто кава" (адреса: вул. Університетська, 38) і отримають заохочувальний приз. 

Також після нагородження всі присутні зможуть прослухати лекцію на тему «Архітектурні принади Слов'янська» та воркшоп «Популяризація міста через фото на Googlemaps».

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Дмитра Журавльова, координатора комунікацій «Музей відкрито на ремонт. Слов’янськ», +38 0958569386, bushcraftua@gmail.com
Слідкуйте за новинами проекту у соціальних мережах «Музей відкрито на ремонт».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов