Слов'янській бібліотеці присвоїли ім'я Михайла Петренка

У Слов'янську приступили до обговорення заходів, присвячених святкуванню 200-річчя поета-романтика Михайла Петренка. Як відомо, 2017-й рік планує носити ім'я нашого відомого земляка, тому до підготовки приступили з усією серйозністю.

У громадському слуханні взяли участь заступник міського голови Юрій Підлісний, начальник відділу культури Марина Олійник, директор централізованої системи бібліотек Лариса Мамедова, директор краєзнавчого музею Лілія Зандер, почесні педагоги та краєзнавці Слов'янська.

В процесі обговорення присутні прийняли в члени організаційного комітету директора загальноосвітньої школи №13 Анатолія Погорєлова, а також розглянули інші запропоновані кандидатури. Були заслухані пропозиції включити в ряд заходів висадку алеї на честь Михайла Петренка. Одноголосно було підтримано давно існуючу ідею присвоїти ім'я поета Центральній міській бібліотеці. Наболілим питанням залишається встановлення пам'ятника Михайлу Петренку на місці пам'ятного знака перед центральною бібліотекою. 

Організаційний комітет відкритий для громадськості, кожен бажаючий може приєднатися до його складу і вносити свої ідеї та пропозиції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов