Сергій Альошин провів щотижневий прийом громадян

Керівники слов’янської поліції регулярно проводять прийоми громадян та інформують громадськість про результати своєї роботи.

До начальника Слов'янської поліції на щотижневий прийом прийшли шестеро місцевих жителів – увагу було приділено кожному з них.

Проблеми, з якими зверталися громадяни до начальника, стосувались конфліктних ситуацій з рідними, близькими та сусідами. Громадяни приходили дізнатись про хід розслідування кримінальних проваджень, а також скаржилися на своїх родичів та сусідів.

Правоохоронці зареєстрували всі звернення, за кожною заявою проводиться перевірка.

Нагадаємо, кожен понеділок з 15.00 до 17.00 в адміністративній будівлі Слов'янського відділу поліції начальник поліції полковник поліції Сергій Альошин проводить особистий прийом громадян. Жителі Слов'янська і Слов'янського району, Лиману і Лиманського району можуть поставити свої питання та обговорити проблеми з начальником поліції.

 Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов