«Думи мої, думи мої…» Слов’янські лігівці вшанували Т.Г.Шевченка

Україна відзначає 203 річницю з дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.

В Слов’янську представники міської влади, громадськості, навчальних закладів, активісти та мешканці міста провели мітинг біля пам'ятника великого Кобзаря. В урочистому заході взяли участь й учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Єлизавета Шевченко разом з дівчатами з вокального ансамблю “Орфей” заспівали українську пісню, а потім разом з Дмитром Жужукіним від імені організації висловили любов та пошану до творчості Тараса Шевченка строками його знаменитих творів “Сон” та “Гайдамаки”.

Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, а його вірші відображають не тільки минуле, а й сьогодення.

Наприкінці заходу учасники Ліги разом з присутніми урочисто поклали квіти до пам'ятника поету, талант якого має безсмертну й могутню силу, а ім'я навічно увійшло в світову історію людства!

У всіх навчальних закладах міста Слов'янська також пройшли заходи, присвячені знаменній даті. В загальноосвітній школі № 15 відбувся захід, під назвою “Інтимна лірика”, ведуча, учасниця Ліги Єлизавета Шевченко, розкрила перед глядачами таємниці особистого життя Тараса Шевченка.

«…Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отоді я
І лани і гори —
Все покину і полину
До самого бога…»

Тарас Шевченко, «Заповіт»

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать