Запрошуємо на оздоровлення дітей в Центрі реабілітації "Сергіївка"

Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації отримано від Уряду Молдови 11 безкоштовних путівок на оздоровлення з 24 березня по 10 квітня 2017 року у Центрі реабілітації «Сергіївка» (с. Сергіївка, Одеська область).

Центр реабілітації (спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень) приймає для проходження 18-денного курсу лікування та реабілітації дітей віком з 7 до 14 років.

Від’їзд дітей планується 24 березня 2017 року з залізничного вокзалу м. Костянтинівка. Діти будуть від’їжджати потягом № 92 Костянтинівка – Одеса о 15.40. Поїзд їде через станцію м. Слов’янськ (16.25).

Проїзд дітей в обидві сторони складає 530 грн. (410 грн. потяг + 120 грн. автобус).

ВАЖЛИВО! 11 безкоштовних путівок отримані на ВСЮ ДОНЕЦЬКУ ОБЛАСТЬ і путівки розподіляються управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА по мірі надходження заявок від структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді міст та районів.

Заяви приймаються від батьків або осіб, що їх замінюють до 16 березня 2017 року.

Додаткова інформація у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (пл. Соборна), 2, каб. №№ 442-443, тел. 35076).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов