До Слов'янська завітали бійці батальйону "Січ"

13 березня у Слов'янськ завітали добрі знайомі - бійці батальйону "Січ" Максим Лютий, Ірина Цвіла та Олександр Фролов. До Дня Добровольця військові подарували краєзнавчому музею символічне доповнення до експозиції "АТО 2014".

З бійцями добровольчого батальйону "Січ" слов'янці знайомі з 2014 року, в той час військові базувалися в нашому місті. Навесні 2015 року батальйон змінив своє місце дислокації до Авдіївки. До речі, зараз вони знову базуються там. З того часу зв'язок зі Слов'янськом тільки зміцнився, адже тоді за короткий термін кожен з нас знайшов друга, товариша, члена сім'ї. 

Вчора у стінах краєзнавчого музею добровольці розповіли історію створення свого батальйону, які шляхи вони вже встигли пройти та все те, що їх пов'язує зі Слов'янськом.

Максим Лютий поділився своїми враженнями від знайомства з містянами. За його словами, слов'янці сповнені патріотизмом більше, ніж мешканці Центральної чи то Західної України, а дівчата навіть посміхаються інакше.

Ірина Цвіла розповіла про роль жінки у війні. Колишній фотограф, м'яка та тендітна жінка запевняє, що на фронті справа знайдеться для кожного незважаючи на стать та вік. Ірина презентувала зворушливий відеосюжет про батальйон "Січ", в якому вона воює з першого дня його створення: 

Також бійці подарували слов'янському музею шеврон батальйону та бойову форму. Відтепер форма Максима Лютого, яка оберігала його в Пісках, Авдіївці та всіх інших горячих точках, буде зберігатись у Слов'янську. IMG_4377IMG_4406IMG_4414IMG_4425IMG_4441IMG_4361

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов