У Слов'янському районі розглянули питання з недопущення поширення збудника Африканської чуми

16 березня 2017 року в Слов’янській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської райдержадміністрації, першого заступник голови комісії Юрія Лістрового.

В порядку денному розглядалося питання про визначення співвиконавця проведення  заходів на території Слов’янського району з локалізації та недопущення поширення збудника Африканської чуми свиней.

В ході засідання було вирішено:

 1. Визначити Слов’янську районну державну лікарню ветеринарної медицину співвиконавцем проведення  заходів на території Слов’янського району з локалізації та недопущення поширення збудника Африканської чуми свиней НПП «Святі Гори».

 2. НПП «Святі Гори» (Приймачук) після закупівлі необхідних матеріально-технічних засобів з метою оперативного вирішення питання щодо проведення практичних заходів з ліквідації та подальшого недопущення поширення збудника АЧС на території Слов’янського району передати частину створеного матеріального-технічного резерву Слов’янській районній державній лікарні ветеринарної медицини згідно з вимогами чинного законодавства

 3. Слов’янській районній державній лікарні ветеринарної медицини (Луков) та НПП «Святі Гори» (Приймачук) у встановлені законодавством терміни та порядком звітувати про використання коштів та матеріалів.

Донецька ОДА 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
139 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов